Кількість
|
Вартість
|
||
|
Туристичний рушник із мікрофібри: незамінна в поході річ
Для комфорту мандрівників винайдено чимало корисних речей, особливе місце в цьому списку посідає рушник з мікрофібри, який називають туристичним. Здавалося б, як рушник у похідних умовах можна використовувати і футболку, але така безпечність здатна обернутися застудою, натертими від лямок плечима, пересушеною на вітрі шкірою. Можна взяти і махровий виріб, але він займає багато місця, довго сохне, а біля багаття їх прилаштувати виходить не завжди. А ось вироби з мікрофібри вирішують усі ці проблеми, у чому вже переконалися тисячі досвідчених туристів. Купити такі товари можна в Києві та будь-якому іншому місті, головне — звертати увагу на якість.
Переваги рушника з мікрофібри
Ці вироби дуже зручні, продаються в спеціальних чохлах, які можна підвісити до пояса або прикріпити до сумки, рюкзака, на рушнику передбачена ще й петелька, щоб простіше було прилаштувати для сушіння на гачок або гілку. Відпирається мікрофібра навіть у холодній воді, сохне практично миттєво, що є одним із головних плюсів виробу.
Інші позитивні властивості:
- легкий — рушник 30 на 60 см важить не більше 37 грамів, тоді як махровий такого ж розміру важить близько 200 грамів;
- компактний — у згорнутому вигляді займає мінімум місця в сумці;
- гігієнічний — оброблений антибактеріальним просоченням.
Ще мікрофібра миттєво вбирає воду, тож витертися можна за кілька секунд, на вітрі це дуже важливо. Сохне рушник за 15-20 хвилин на сонці або на вітрі, трохи довше — у затінку або ввечері. Біля багаття його сушити можна, але подалі від полум'я, матеріал плавиться від вогню.
Як ще можна використовувати туристичний рушник?
Рушник із мікрофібри ще можна застосувати, як:
- панаму або арафатку, якщо зав'язати кінці на потилиці;
- браслет, яким зручно прати з обличчя піт у спеку;
- розпізнавальний прапорець на байдарці або наметі;
- маленький тент на дикому пляжі;
- імпровізовану спідницю або шарфик;
- фіксовану пов'язку в разі розтягнення або для рани, адже тканина має антибактеріальне просочення;
накидку від дощу, що мрячить.
Альпіністи ще використовують такі рушники, щоб збирати конденсат з намету або тенту, за низької температури або тривалого дощу це оберігає тканину від сильного промокання.
Як правильно вибрати туристичний рушник?
Під час купівлі потрібно звертати увагу на матеріал, щільність і фактуру, які впливають на поглинання, вагу, об'єм виробу. Ворсисті ближче до звичних бавовняних за властивостями, але компактність і здатність швидко сохнути зберігають.
Важливі показники:
- розмір — від XS (за масштабами з носову хустинку, важить близько 20 грамів) до XL (з великий купальний рушник, за вагою 200-300 грамів), чим більші габарити, тим важча річ;
- антибактеріальна обробка — бажано, щоб така була, тоді рушник підійде для обробки ран, довше прослужить без прання.
Чохол до виробу краще обирати непромокальний, адже не завжди вдається висушити рушник, а вкладати мокрий у рюкзак загрожує для інших речей, які важливо зберегти сухими. Варто придбати чохол сітчастий або перфорований, тоді тканина сохнутиме навіть у згорнутому стані, якщо причепити її зовні до рюкзака.
Чудовий вибір туристичних рушників у магазині "Клуб мандрівників"
Інтернет-магазин "Клуб мандрівників" (Україна) вже не один рік спеціалізується на товарах для активного відпочинку і туризму, співпрацює з професіоналами в цій галузі. Тому тут працюють досвідчені фахівці, здатні допомогти з грамотним вибором речей і спорядження. У каталозі магазину представлено туристичні рушники високої якості від таких відомих брендів, як Catch, Lifeventure, Pinguin, замовити й купити будь-яку модель можна через сайт, посилки надсилають до Києва та інших міст України. На всі товари надається гарантія, доставку в найкоротші терміни забезпечують кур'єрські служби.